Orbán Viktor kormányfő mellett Szijjártó Péter, a Miniszterelnökség külügyi és külgazdasági államtitkára is ott volt a parlamentben, amikor tárgyaltak Alekszej Millerrel, a Gazprom vezérigazgatójával és helyettesével, Alekszander Medvegyevvel.
A semmitmondó összegzés szerint beszélgettek Európa energiaellátásáról. Sorra és számba vették a folyamatban lévő energiaipari projekteket, különös tekintettel a közös megvalósítás alatt álló Déli Áramlat gázvezetékre.
Az Egyesült Államok csaknem kéttucatnyi olajszállító tankhajót juttatott ki a Hormuzi-szoroson keresztül Irán tudta nélkül.

A magyar eszközök most immunisak a globális válságra – Klasszis Podcast
Uniós pénzek, hozamok és a hatékonyság csapdája – Klasszis Podcast
Így néz ki a kormány célkeresztjébe került bizalmi vagyonkezelői piac
Új korszak a magyar alternatív befektetéseknél, lebomlanak a falak a lakosság előtt – Klasszis Podcast





