A Guardian cikke szerint azután, hogy pénteken két kulcsfontosságú hidat romboltak le az oroszországi Kurszki területen, a Szejm folyón, Marija Zaharova, az orosz külügyi tárca szóvivője a Telegramon írta a következőket:
a kurszki régiót most először találták el nyugati gyártmányú rakétavetők, valószínűleg amerikai HIMARS rakéták.
Hozzátette, a támadás következtében a folyón átívelő híd teljesen megsemmisült, és a kimenekített civil lakosságot segítő önkéntesek meghaltak.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




