A republikánus Bernie Moreno legyőzte Sherrod Brown demokrata szenátort Ohióban – jelentette az Associated Press, így valószínűleg a Republikánus Párté lesz a többség a szenátusban.
Ez a második mandátum, amelyet a demokraták ma este elveszítettek, miután Nyugat-Virginiában a republikánus Jim Justice nyerte meg a visszavonuló független Joe Manchin helyét. A demokratáknak meglepetésszerű győzelmekre lesz szükségük Montanában és Texasban, valamint Kamala Harris győzelmére ahhoz, hogy megőrizzék az ellenőrzést a felsőház felett.
Kivezetik az Országgyűlés döntése értelmében.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




