Orbán Viktor délután mégis kommentálta a Lengyelországot ért orosz dróntámadást közösségi oldalán.
Mint mondta:
„Minden valószínűség szerint orosz drónok voltak. Álláspontunk az, ezt képviseljük, hogy szolidárisak vagyunk Lengyelországgal. Baráti és szövetséges ország Lengyelország, hiszen ők is, mi is a NATO-ban vagyunk. Idegen katonai eszközök kerültek Lengyelországba így vagy úgy, akárhogyan is történt, mi a lengyelek mellett vagyunk. Lengyelország légtere sérthetelen, a lengyelek ebben mindig számíthatnak. Pont”.
A közérdekű vagyonkezelő alapítványok pedig megszűnnek.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




