1p

Klasszis Egészséggazdaság és Longevity Konferencia 2026

A platform, ahol az egészségügyi ökoszisztéma kulcsszereplői – gyártók, szolgáltatók, biztosítók, döntéshozók – közösen gondolkodnak az iparág jövőjéről.

Vegyen részt Ön is!

Részletek >>

Számos drónt lőttek ki az ukránok orosz célpontokra vasárnap hajnalban.

Orosz hivatalos források szerint nagyszabású légitámadást intéztek ukrán erők orosz célpontok ellen azután, hogy az orosz erők szombaton rengeteg civil áldozattal és sérülttel járó támadást hajtottak végre Harkiv ellen. A tájékoztatás szerint egy drónt Moszkva közelében semlegesített a légvédelem, az orosz-ukrán határ közeli Brjanszki területen 12-t, a Kurszki területen pedig kettőt.

Az orosz közlés szerint "az előzetes információk alapján" sem személyi sérülés, sem anyagi kár nem keletkezett a támadások következtében.

Ennek ellentmond, hogy egy vasárnap reggel közzétett felvétel alapján sűrű füst szállt fel egy moszkva környéki olajfinomítóból, egy másik felvétel pedig egy robbanást is rögzített ugyanott - persze elképzelhető, hogy ennek nincs köze az ukrán dróntámadásokhoz.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Nemzetközi A nap képe: iszonyatos füstfelhő gomolyog Bejrút felett
Privátbankár.hu | 2026. március 12. 13:31
Az izraeli légierő továbbra is hevesen támadja a libanoni fővárost.     
Nemzetközi Zelenszkij: Orbán Viktor Putyin oldalán áll, a hallgatás nem segít
Litván Dániel | 2026. március 12. 13:16
Az ukrán elnök szerint másfél hónap lesz kijavítani a Barátság vezetéket, de a magyar kormányfő nem ezért blokkolja az Ukrajnának szánt uniós segítséget. Elmondta, nem személyes konfliktus van közte és Orbán Viktor között, de a diplomatikus hallgatás nem működik a magyar miniszterelnökkel szemben.
Nemzetközi Már áll a bál Kijevben – megérkezett a magyar delegáció
Privátbankár.hu | 2026. március 12. 10:35
Az ukrán külügyminisztérium szerint csak „turistákról” van szó. Gulyás Gergely szerint Kijev titkol valamit. 
Nemzetközi Családi házba csapódott be Putyin harci drónja
Privátbankár.hu | 2026. március 12. 09:49
Az ukrán légvédelem az eszközök több mint 80 százalékát megsemmisítette.
Nemzetközi Trump: csak egy kirándulás ez a háború, de elpusztítottuk Iránt
Privátbankár.hu | 2026. március 12. 08:05
Szerinte az amerikai hadsereg az elmúlt másfél hétben „gyakorlatilag elpusztította Iránt”.
Nemzetközi Pánik: az iráni támadások miatt drasztikusan drágul az olaj
Privátbankár.hu | 2026. március 12. 07:35
Csökkentek az ázsiai tőzsdeindexek is.
Nemzetközi Háborús összefoglaló: amerikai támaszpontokat támadnak
Privátbankár.hu | 2026. március 12. 06:52
Koordináltan támad a Hezbollah és Irán.
Nemzetközi Izrael kiszakíthat egy szeletet Libanonból
Bózsó Péter | 2026. március 12. 05:51
Kiújultak a harcok az arab országban a Hezbollah és Izrael között. A zsidó állam kiürített biztonsági zóna létrehozására is törekedhet az ország déli részének megszállásával.
Nemzetközi A Barátság után most a Török Áramlatot érte támadás
Privátbankár.hu | 2026. március 11. 19:42
Az orosz állami gázvállalat, a Gazprom állítása szerint szerdán légitámadások érte a Török Áramlat gázvezetéket ellátó szivattyúállomást Oroszország déli részén. 
Nemzetközi Durván megugrott az Európai Unió versenyvizsgájára jelentkezők száma
Privátbankár.hu | 2026. március 11. 19:15
170 ezer ember jelentkezett az Európai Unió versenyvizsgájára, az EPSO szervezésében, amellyel később az EU szerveinél dolgozhatnak. Nem ez az egyetlen mód, ahogy az EU-nál dolgozni lehet, de ez a legbiztosabb mind közül.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG