2p

Klasszis Egészséggazdaság és Longevity Konferencia 2026

A platform, ahol az egészségügyi ökoszisztéma kulcsszereplői – gyártók, szolgáltatók, biztosítók, döntéshozók – közösen gondolkodnak az iparág jövőjéről.

Vegyen részt Ön is!

Részletek >>

Közösségi médiás üzengetést hozott a csütörtök.

A magyar miniszterelnök megszólítva érezte magát az ukrán vezető Ukrajna EU-csatlakozásáról szóló posztja által.

Szerda este az ukrán elnök hosszas bejegyzésben írt az X-en arról, hogy fontosnak tartja, hogy Ukrajna 2027-re technikailag mindenképpen készen álljon az uniós csatlakozásra, ehhez legalább a fő lépéseket teljesíteni fogják. Mint írta:

„konkrét dátumot akarok. Ha abban a megállapodásban, amelyet az Egyesült Államok, Oroszország – konkrétan Putyin –, én mint Ukrajna elnöke, valamint Európa aláír, nem szerepel dátum, akkor Oroszország mindent meg fog tenni a folyamat akadályozására. És nem feltétlenül a saját kezével, hanem bizonyos európai szereplőkön keresztül.”

Orbán Viktor minden bizonnyal az ukrán elnök utolsó mondatát vette magára, ugyanis csütörtök reggel, valószínűleg úton az EU-csúcsra, így szólt vissza Zelenszkijnek a közösségi oldalán:

„Tisztelt elnök úr, ön tévúton jár! Az uniós csatlakozás egy érdemeken alapuló folyamat, amelynek feltételeit a tagállamok és nem a tagjelölt országok határozzák meg.”

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Nemzetközi Kettővel több emberrel tér haza Szijjártó Péter gépe Moszkvából
Privátbankár.hu | 2026. március 4. 18:51
Putyin megerősítette: két magyar hadifoglyot is elengednek Szijjártó Péterrel. 
Nemzetközi NATO-tagország felé lőtt rakétát semmisítettek meg
Privátbankár.hu | 2026. március 4. 16:15
Iránból indított ballisztikus rakétát semmisítettek meg a török légtér felett a NATO lég- és rakétavédelmi erői.
Nemzetközi Nagyon sok külföldön élő magyar fog szavazni
Privátbankár.hu | 2026. március 4. 15:35
Több mint 471 ezer, magyarországi lakhellyel nem rendelkező külhoni magyar állampolgár regisztrált eddig a levélszavazók számára fenntartott névjegyzékbe – közölte Nagy Attila, a Nemzeti Választási Iroda (NVI) elnöke szerdán sajtótájékoztatón Kolozsváron.
Nemzetközi Orbán Viktor: már 75 lokációt véd a hadsereg
Privátbankár.hu | 2026. március 4. 14:44
Az energetikai létesítményekhez már kivezényelt honvédség és rendőrség innentől a szélsőséges iszlamista csoportokkal összefüggésbe hozható személyek ellen is fellépnek.
Nemzetközi Moszkvában kér garanciát Szijjártó Péter
Privátbankár.hu | 2026. március 4. 13:00
Megérkezett az orosz fővárosba a magyar külgazdasági és külügyminiszter, ahonnan élő adásban jelentkezett be, fontos találkozója előtt.
Nemzetközi A spanyol miniszterelnök erős beszédben szólt vissza Donald Trumpnak
Privátbankár.hu | 2026. március 4. 12:32
Pedro Sánchez határozottan visszautasította az amerikai elnök kereskedelmi embargós fenyegetését, és ismételten hangsúlyozta ellenállását a háborúval és az általa a „nemzetközi jog összeomlásának” nevezett folyamattal szemben.
Nemzetközi Donald Trump a venezuelai kedvence eldobására készül?
Privátbankár.hu | 2026. március 4. 12:10
A Trump-adminisztráció csendben jogi eljárást készít elő a venezuelai ideiglenes elnök, Delcy Rodríguez ellen, beleértve egy büntetővádirat-tervezet összeállítását is – ez egyike azoknak az eszközöknek, amelyekkel Washington igyekszik növelni befolyását Caracas felett – állítja négy, az ügyet ismerő forrás.
Nemzetközi Eddig ennyien halhattak meg az USA-Izrael páros Irán elleni háborújában
Privátbankár.hu | 2026. március 4. 09:50
Majdnem ezer ember halt meg a Közel-Keleten, mióta az Egyesült Államok és Izrael február 28-án megtámadta Iránt. Az amerikai katonai bázisoknak és személyzetnek otthont adó Perzsa-öböl menti államok, valamint Libanon gyorsan bekapcsolódtak a konfliktusba.
Nemzetközi A CIA kurd erők felfegyverzésére törekszik, hogy felkelést szítson Iránban
Privátbankár.hu | 2026. március 4. 09:30
A Trump-adminisztráció aktív tárgyalásokat folytatott iráni ellenzéki csoportokkal és iraki kurd vezetőkkel arról, hogy katonai támogatást nyújtson nekik.
Nemzetközi Donald Trump büntetné a spanyolokat, de Friedrich Merz visszaszólt
Privátbankár.hu | 2026. március 4. 08:05
Az amerikai elnök kedden kereskedelmi embargóval fenyegette meg az EU tagállamát, miután NATO-szövetségese megtagadta katonai bázisainak használatát az Irán elleni támadáshoz.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG