Volodimir Zelenszkij vasárnap azzal vádolta Észak-Koreát, hogy katonákat küldött az orosz hadseregnek, és ismét komolyabb támogatásra szólított fel „egy széleskörű háború” megakadályozása érdekében – írja a Guardian.
Az ukrán elnök esti videóbeszédében úgy fogalmazott, hogy egyre erősebb a szövetség Oroszország és olyan rezsimek közt, mint Észak-Korea. Szerinte már nemcsak fegyverekről van szó, hanem katonákról is. Mint mondta,
ilyen körülmények között a partnereinkkel való kapcsolatunknak fejlődnie kell. A frontvonalnak több támogatásra van szüksége.
Idén még nem járt ilyen mélyen.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




