Az automatákba betett összeg azonnal megjelenik a számlán, és elérhetővé válik például bankkártyás költésekhez. Így még az egymástól éppen távol lévő rokonok is időveszteség és költség nélkül juttathatnak pénzt a társkártyákra. A művelet teljesen díjmentes, ahogy az UniCredit-automatákból a bank betéti kártyáival történő készpénzfelvétel is.
Az UniCredit Bank az év végéig a már meglévő tíz után, további huszonöt új típusú, forint-készpénzbefizetésre alkalmas készüléket helyez üzembe. A megoldás abban különbözik a Magyarországon eddig kínált borítékos befizetésektől, hogy az összeg azonnal megjelenik, mégpedig díjmentesen az ügyfél számláján.
Különösen hasznos lehet az új szolgáltatás a napi készpénzforgalmat lebonyolító vállalkozásoknak. A taxisok, kiskereskedők, szolgáltatók ezzel a banki újítással nemcsak napközben, hanem a bank zárása után is időveszteség és költségek nélkül helyezhetik el a bevételüket a bankszámlájukra.
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1128,23 pontos, 0,84 százalékos csökkenéssel, 133 591,93 ponton zárt csütörtökön.

Vége a korlátoknak: Új korszak indul a magyar alternatív befektetéseknél
Így fektetnek be Magyarország legjobb szakemberei
Nem a piac a legnagyobb ellenség, hanem mi magunk – interjú
Az AI olyan lesz, mint a mobiltelefon – Klasszis Podcast
A forint is azt jelzi, hogy Magyarországon kiengedtük a kéziféket – interjú



