Az Erste Bank Hungary Zrt. és a Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt. megállapodása értelmében országosan több mint 1200 automata áll 2012. október 20-tól az Erste ügyfelek rendelkezésére.
Szabó István, a pénzintézet kártya- és elektronikus csatornák igazgatója elmondta: Erste logós betéti bankkártyával rendelkező ügyfelek a megállapodásnak köszönhetően az eddigi 427 helyett országszerte immár több mint 1200 ATM-ben élhetnek a készpénzfelvétel lehetőséggel a saját ATM-mel megegyező feltételekkel. Ezen erstés ügyfelek esetében az Országos Takarékszövetkezeti Szövetségbe tartozó Takarékszövetkezetek és Bankok bankjegykiadó automatájából történő készpénzfelvételi tranzakciók, díjak, kondíciók és egyéb feltételek megegyeznek az Erste Bank saját automatáiból történő készpénzfelvétellel és saját tranzakciónak számítanak.
Diplomáciai feszültség alakult ki az USA és Irán között, miután az amerikai hatóságok a stábtagok egy részétől megtagadták a belépést.

Így néz ki a kormány célkeresztjébe került bizalmi vagyonkezelői piac
Új korszak a magyar alternatív befektetéseknél, lebomlanak a falak a lakosság előtt – Klasszis Podcast
Vége a korlátoknak: Új korszak indul a magyar alternatív befektetéseknél
Így fektetnek be Magyarország legjobb szakemberei



