2p
Egyre több részlet derül ki a karcagi utazási iroda piramisjátékozó vezetőjéről.
MTI Fotó: Mihádák Zoltán

A Blikk információi szerint Dobrai Sándorné pánikszerűen menekült Belize-re, mivel külföldi bűnözői körök nagyobb összeget kértek vissza a Kun-Mediátor vezetőjétől, aki ezt nem tudta előkaparni, és ezért inkább gyorsan olajra lépett. Így egyáltalán nem tudta előkészíteni a terepet Belize-ben.

Akinek milliárdok fordulnak meg a kezén, nem okozhatott volna gondot, hogy megteremtse az ottani egzisztenciáját, ingatlant vásároljon offshore-céget és bankszámlát nyitva – mondta a lapnak egy témában jártas forrás.

Furcsa külföldi kapcsolatok

A Kun-Mediátor Kft. vezetője azonban egyedül menekült el, Olaszországból repült Amerikába, a Mercedes luxusterepjárót a padovai reptér parkolójában hagyta, amely hosszú hónapokig állt gazdátlanul. Marcsikának egy dolog lehetett fontos a menekülésekor, mégpedig az, hogy minél hamarabb elérni a biztonságos helynek számított Belize-t.

A károsultjai biztosra vették, hogy külföldi maffiózóktól is tartott, akiknek nagyobb összeggel tartozhatott. Eltűnése idején ugyanis külföldi rendszámú autókat láttak a karcagi irodája előtt. A botrányról írt összes Privátbankáros cikkünket itt lehet megtalálni. >>>

Elapadt az apanázs

Másfél nap alatt ott is volt a közép-amerikai országban, vagyis mire kiadták ellene a körözést, ő már az egzotikus kis adóparadicsomban pihenhetett. De ott sem volt nyugta, többször is váltotta a lakhelyét, mintha még ott is menekült volna.

A nőnek az utolsó pár hónapban fordult rosszabbra a sorsa: a rendszeres apanázs hirtelen megszűnt, várt egy nagyobb összeget egy életbiztosításból, de azt a nyomozók zár alá vették, így információink szerint megélhetési gondjai támadtak. Ezután egy helyi lakos feljelentette, emiatt a hatóságok őrizetbe vették és azóta már haza is hozták.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Pénzügyi szektor Jelentős veszteséggel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék, megugrott az olajár
Privátbankár.hu | 2026. július 8. 19:17
Nagyon rossz nap volt a tőzsdéken. 
Pénzügyi szektor A forint gyengülését hozta a szerda este
Privátbankár.hu | 2026. július 8. 18:47
Az euró árfolyama a reggel hét órakor jegyzett 355,32 forintról 361,57 forintra emelkedett 18 órakor.
Pénzügyi szektor BÉT – Negatív hangulatban kereskedtek a tőzsdéken, már megint Trump az oka
Privátbankár.hu | 2026. július 8. 17:48
Az amerikai elnök kijelentette, nincs Iránnal béketárgyalás.
Pénzügyi szektor Kapitány megint lépett, délután is menesztett két vezérigazgatót
Privátbankár.hu | 2026. július 8. 16:38
A miniszter leváltotta a HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség, valamint a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) vezérigazgatóját.
Pénzügyi szektor Ezt már tényleg nem lehet tovább húzni, az uniós bírósággal kell elszámolnunk
Privátbankár.hu | 2026. július 8. 14:19
Az Európai Bizottság az uniós bíróság elé küldi Magyarországot az árréskorlátozások miatt.
Pénzügyi szektor Minden nap tartogat valami meglepetést: új vezetőt jelentettek be
Privátbankár.hu | 2026. július 8. 13:54
2026. július 8-tól Kiss Zalán tölti be az EXIM Magyarország vezérigazgatói tisztségét.
Pénzügyi szektor Elhunyt Kádár Béla közgazdász, politikus, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja
Privátbankár.hu | 2026. július 8. 13:25
Elnunyt Kádár Béla közgazdász, akadémikus, az Antall-kormány egykori minisztere. 
Pénzügyi szektor Varga Mihály és csapata nagyon éhes, sokat akarnak a bankoktól
Privátbankár.hu | 2026. július 8. 08:26
Újabb Magyar Közlöny jelent meg, ebből derültek ki a részletek. 
Pénzügyi szektor Kína devizatartaléka 26 milliárd dollárral csökkent júniusban
Privátbankár.hu | 2026. július 7. 16:55
Kína devizatartaléka júniusban 26 milliárd dollárral csökkent az előző hónapban jegyzett több mint tízéves csúcsot követően – áll a kínai központi bank keddi jelentésében.
Pénzügyi szektor Önként adják oda a csalóknak a pénzüket – Nem tanulnak a magyarok
Sipos Ildikó | 2026. július 2. 05:46
Tízből csak három magyar képes felismerni, hogy online csalási kísérlettel áll szemben.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG