Csütörtökön kora reggel, fél 7 körül 402,90 forintba került egy euró a devizapiacon, a dollár pedig 355,70 forintnál tartott.
Ez azt jelenti, hogy a forint gyengüléssel töltötte az éjszakát, mivel szerda este az euró 20, a dollár pedig 70 fillérrel olcsóbb volt.

Sehogy sem tudnak dűlőre jutni a pártok, Kelemen Hunor már összezáratná a vezetőket.
Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




