A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a mínusz 3,04 pontos nyitás után emelkedett csütörtökön kora délutánig – írja az MTI. A BUX fél 3-kor 139 411,67 ponton állt, ami az előző, szerdai záró értékéhez képest 0,4 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 560,73 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma fél háromig 12,5 milliárd forint volt, a vezető részvények árfolyama a Magyar Telekom kivételével emelkedett az előző napi záráshoz képest.
A Mol 2 forinttal, 0,05 százalékkal 3672 forintra erősödött 2,2 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 400 forinttal, 0,88 százalékkal 45 700 forintra nőtt, forgalmuk 7,4 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 58 forinttal, 2,12 százalékkal 2674 forintra csökkent, forgalma 1,4 milliárd forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 200 forinttal, 1,67 százalékkal 12 200 forintra emelkedett, a részvények forgalma 1,1 milliárd forintot ért el.
Rövidesen jöhetnek a nyomozás eredményei.
Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




