A BUX 14.30 órakor 132 941,42 ponton állt, ami az előző, szerdai záróértékéhez képest 1870,18 pontos, 1,43 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 1870,41 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma fél háromig 12,1 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 40 forinttal, 1,01 százalékkal 3940 forintra gyengült, 3,1 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 1180 forinttal, 2,88 százalékkal 42 150 forintra erősödött, forgalmuk 5,6 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 32 forinttal, 1,29 százalékkal 2512 forintra nőtt, forgalma 2,5 milliárd forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 190 forinttal, 1,53 százalékkal 12 570 forintra emelkedett, a részvények forgalma 477,4 millió forintot ért el.
(MTI)

A libanoni síita Hezbollah terrorszervezet dróntámadásában és egy fegyver véletlen elsülése miatt életét vesztette két újabb izraeli katona Dél Libanonban.
Így néz ki a kormány célkeresztjébe került bizalmi vagyonkezelői piac
Új korszak a magyar alternatív befektetéseknél, lebomlanak a falak a lakosság előtt – Klasszis Podcast
Vége a korlátoknak: Új korszak indul a magyar alternatív befektetéseknél
Így fektetnek be Magyarország legjobb szakemberei



