A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe mindössze 0,2 százalékot emelkedett 133 887,66 pontra. A részvénypiac forgalma épp, hogy meghaladta a 8 milliárd forintot. A vezető papírok vegyesen teljesítettek.
Az OTP papírjaival volt a legnagyobb forgalom, ami 0,4 százalékot erősödött 40300 forintra. A Richter 0,5 százalékot nőtt 11570 forintra. Feljebb került a Mol is 0,15 százalékkal 3806 forintra. A Magyar Telekom viszont 0,75 százalékot esett, így 2632 forintot ér a nap végére.
Augusztusban kaphatják meg egy összegben.
Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




