A BUX 11.30 órakor 134 341,14 ponton állt, ami a szerdai záróértékéhez képest 379,02 pontos, 0,28 százalékos csökkenés, a csütörtöki nyitásnál 378,27 ponttal alacsonyabb. A részvénypiac forgalma délelőtt 6,8 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest. A Mol 14 forinttal, 0,35 százalékkal 4000 forintra erősödött. Az OTP-részvények ára 160 forinttal, 0,39 százalékkal 40 910 forintra csökkent. A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal, 0,15 százalékkal 2692 forintra esett. A Richter-papírok árfolyama 140 forinttal, 1,17 százalékkal 11 860 forintra gyengült.
Egyelőre a Mol a nap nyertese a tőzsdén
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 0,75 pontos nyitás után csökkent csütörtökön délelőtt.

Még van lehetőség az ukrajnai háború diplomáciai eszközökkel történő rendezésére – jelentette ki Szergej Lavrov orosz külügyminiszter.
Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




