A BUX 11.30 órakor 139 842,45 ponton állt, ami a szerdai záróértékéhez képest 988,47 pontos, 0,71 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 991,51 ponttal magasabb. A részvénypiac forgalma délelőtt 6,8 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 50 forinttal, 1,36 százalékkal 3720 forintra erősödött. Az OTP-részvények ára 330 forinttal, 0,73 százalékkal 45 630 forintra nőtt. A Magyar Telekom árfolyama 32 forinttal, 1,17 százalékkal 2700 forintra csökkent. A Richter-papírok árfolyama 190 forinttal, 1,58 százalékkal 12 190 forintra emelkedett.

Közzétették a tervezett kvóták számait is.
Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




