Szeptembertől indul az Otthon Start Program, amely akár 50 millió forintos, fix 3 százalékos, államilag támogatott kamatozású hitellel segíti a lakást vásárlókat, építőket – családi állapottól és gyermekszámtól függetlenül, gyermekvállalási kötelezettség nélkül. Összeszedtük a legfontosabb tudnivalókat az igénylés feltételeiről.
Változó hazai szabályozás: mit vár el az Ön cégétől a hatóság?
Sokakat érint - jöjjön el!
Új elnöke van a Budapesti Értéktőzsde indexbizottságának: Huszár András lemondása után Réthy Imre veszi át a posztot
Új elnöke van a Budapesti Értéktőzsde indexbizottságának: Huszár András lemondása után Réthy Imre veszi át a posztot.
A BÉT indexek működtetésével és felülvizsgálatával megbízott Index Bizottság 2011. szeptember 12-i ülésén Huszár András lemondott a Bizottságban betöltött elnöki posztjáról. Huszár András a lemondást követően tagként továbbra is részt vesz a Bizottság munkájában.
Az Index Bizottság elnökét a Budapesti Értéktőzsde a Bizottság saját tagjai közül választja. Az ülésen jelenlévő tagok a Bizottság új elnökéül Réthy Imrét választották, aki az Index Bizottság megalakulásakor már ellátta az elnöki teendőket.
A fentiek 15 perccel késleltetett adatok, melyeket a Portfolio TeleTrader Kft., a Budapesti Értéktőzsde hivatalos adatszolgáltatója biztosít számunkra.
Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá
havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is,
a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk!
Legyen Ön is előfizetőnk!
Solymos Márton (willy fog) | 2025. szeptember 16. 10:11
Nyáron elfogadták Amerikában a „zseni” szabályozást, amely új kapcsolatot jelent a kriptodevizák és a hagyományos pénzrendszer közt. A szabályozás komoly hullámokat kavart, a tradicionális szolgáltatók lobbizni kezdtek a kriptós szolgáltatók ellen, míg az Uniós döntéshozók a digitális euró bevezetésének ütemezését sürgetik. A tét nem kicsi, a fizetési szolgáltatások következő generációjának mögöttes devizája galvanizálhatja a dollár és Amerika szerepét a világgazdaságban. A cikk a Hold Alapkezelő blogján jelent meg.