|
| Jászai Gellért (Fotó: Konzum) |
Újabb sikeres közbeszerzésen van túl a Jászai Gellért-vezette 4iG.
Az informatikai cég hétfői közleményében hirdette ki, hogy megnyerték a Nemzeti Adó és Vámhivatal „HP Service Manager eszközzel támogatott szolgáltatás menedzsment folyamatok bővítése, licence követés 3 évre” tárgyú tenderét.
Jászaiék konkrét feladata a szűkszavú közlemény szerint a szállítás lesz.
A 4iG 3 év alatt 1 milliárd forintot keres a munkán.
A KSH szerint a turisztikai ágazatban májusban az összes bruttó árbevétel 113,4 milliárd forint volt, folyó áron 8,1 százalékkal több az egy évvel korábbinál.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




