2p
Három évre a Magyar Telekom Nyrt. lett a Ferencváros labdarúgócsapatának a főszponzora.
Christopher Mattheisen, a Magyar Telekom Nyrt. vezérigazgatója, Kubatov Gábor, a Ferencvárosi Torna Club elnöke és Siklósi Csaba, az FTC hivatalos marketingügynökségének ügyvezető igazgatója

Ezt Kubatov Gábor, a Ferencvárosi Torna Club elnöke jelentette be szombat délután az FTC-Debrecen OTP Bank Liga-mérkőzés előtt, a Groupama Arénában tartott sajtótájékoztatón.

A bejelentés nem teljesen meglepetés: néhány napja fénnyel már magenta színűre "festették" az Üllői úti Groupama-stadiont. A szurkolók ugyan inkább lilának látták a világítást, ami azért valóban nem lenne szerencsés, de mostanra azért nyilvánvalóvá vált: nem az újpesti színekben fürdött a stadion, csak az új szponzor felé tett egy gesztust a vezetőség. Kubatov Gábor azt is elmondta: a stadion mellett a Fradi honlapja is magentában tündökölt szombat este.

Sima 3-0

A listavezető Ferencváros hazai pályán rendkívül simán, 3-0-ra legyőzte a Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának szombat esti zárómeccsén. A zöld-fehérek ezzel továbbra is százszázalékosak a Groupama Arénában ebben a szezonban.

Christopher Mattheisen, a Magyar Telekom Nyrt. vezérigazgatója azzal indokolta, hogy három évre a zöld-fehérek mellett kötelezték el magukat főtámogatóként, hogy a Ferencváros az ország legnépszerűbb labdarúgóklubja, amely egy friss felmérés szerint mintegy kétmillió szimpatizánssal rendelkezik. Elmondása szerint a cég sportszponzorációs stratégiája keretében csakis meghatározó, tömegeket vonzó és országos méretű szurkolótáborral rendelkező klubokat támogat, s véleménye szerint a Ferencváros minden kritériumnak megfelel.

A támogatásért cserébe a Telekom összesen 66 féle megjelenéshez jut, így a cég logója meghatározó szerepet kap a játékosok mezén és az Üllői úti stadionban is.

Címkék: Vállalat

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Vállalat Kilőttek a DH Group hitelközvetítései és a jutalékbevétele
Privátbankár.hu | 2026. január 9. 16:25
Az ingatlanközvetítéssel és pénzügyi szolgáltatásokkal foglalkozó DH Group csaknem 30 százalékkal növelte hitelközvetítéseit és a jutalékbevételeit 2025 utolsó negyedévében.
Vállalat Nagyot robbantott a TSMC a negyedik negyedévben
Privátbankár.hu | 2026. január 9. 15:15
A mesterséges intelligencia térhódítása igen jól jött a tajvani chipgyártó vállalatnak.
Vállalat A Meta az atomerőművek karjaiba szaladt
Privátbankár.hu | 2026. január 9. 14:24
Három atomenergia vállalattal is hosszútávú energiavásárlási megállapodásokat kötött.
Vállalat Kínával is dacolt a BMW, erős napot futnak a németek
Privátbankár.hu | 2026. január 9. 14:05
A BMW Csoport 2025-ben világszerte 2 millió 463 ezer 715 járművet szállított ki, ami 0,5 százalékos növekedés az előző évhez képest – közölte a vállalat a honlapján közzétett jelentésben pénteken. A bővülést elsősorban Európa és az Egyesült Államok, valamint a Mini márka teljesítménye biztosította, miközben a kínai piac jelentősen visszahúzta az összesített számokat.
Vállalat Több száz millió forintos bírságot fújt be a szél a One ablakán
Privátbankár.hu | 2026. január 9. 12:45
A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) 352 millió forint bírságot szabott ki a Vodafone Magyarország Zrt. jogutódjára, a One Magyarország Zrt.-re, mert a Vodafone 2022 októbere és 2024 májusa között nem megfelelően tájékoztatta a fogyasztókat az inflációkövető díjkorrekció alkalmazásáról – közölte a hatóság pénteken az MTI-vel.
Vállalat Óriási, közel egy évtizedes sorozat szakadt meg a technológiai nagyágyúnál
Privátbankár.hu | 2026. január 9. 11:45
Az LG Electronics először jelentett negyedéves veszteséget kilenc év után.
Vállalat 2700 munkahely veszélyben: a Zalando bezárja az egyik legnagyobb logisztikai központját
Privátbankár.hu | 2026. január 8. 16:21
Átszervezik a hálózatot, miután felvásárolták a versenytársukat. 
Vállalat Több mint 200 százalékkal nőtt a Samsung nyeresége
Privátbankár.hu | 2026. január 8. 09:58
Lehengerlő utolsó negyedéves adatok jöttek.
Vállalat Nagy döntés nyertese Kecskemét
Privátbankár.hu | 2026. január 6. 15:20
A városba kerül át Németországból a Mercedes A-osztály gyártása, elsősorban költségmegtakarítás miatt.
Vállalat Ez repítette a Kia tavalyi járműeladásait rekordmagasra
Privátbankár.hu | 2026. január 6. 14:01
A dél-koreai Hyundai Motor Co. leányvállalata, a Kia Corporation járműeladásai tavaly éves összevetésben 2,0 százalékkal, rekordmagasra emelkedtek a terepjárók (SUV-ok) iránti élénk keresletnek köszönhetően.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG