1p
Újabb díjat húzott be a Wizz Air.

A diszkont légitársaság ma jelentette be, hogy elnyerte az Aviation 100 „Az Év Európai Légitársasága” címet. A díjat Owain Jones, a Wizz Air vállalati kapcsolatokért felelős igazgatója vette át az Airline Economics Growth Frontiers 2017 konferencia gálavacsoráján Londonban.

Az Aviation 100 méltatta a Wizz Air idei kiemelkedő növekedését, aminek köszönhetően a légitársaság rekordszintű utasszámot ért el, tovább bővítette széles hálózatát és 146 Airbus A320neo típuscsaládba tartozó repülőgépre szóló forradalmi megrendelést jelentett be a Dubai Airshow-n.

A díjjal a légiipar leginkább kiemelkedő teljesítményt nyújtó szereplőit ismerik el, világszerte az iparág több mint 10 000 képviselőjéhez eljuttatott kérdőív eredményei alapján. A díjra javaslatokat is lehet tenni, majd a jelölteket szakmai kritériumok alapján pontozzák. Az Aviation 100 kategóriánként a tíz legjobbat rangsorolja, ezek közül a legjobbak kaphatják meg a címet.

Nem csak a cég sikeres Nem csak a légitársaságot ismerték el mostanában, hanem a Wizz Air-vezér Váradi Józsefet is az Év Üzletemberének választotta az EY. Részletek a Privátbankár.hu-n. >>>

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Vállalat A bőrükön érzik a hazai cégek a klímaváltozást – sivatag lesz Magyarország?
Sipos Ildikó | 2026. június 18. 16:42
A nagyvállalatok járnak az élen a fenntarthatóságban.
Vállalat Nagy döntés a kormánytól, módosítják a Széchenyi Kártya Programot
Privátbankár.hu | 2026. június 18. 12:55
A Gazdasági és Energetikai Minisztérium módosítja a Széchenyi Kártya Program likviditási hiteltermékeinek kamatfeltételeit, amelyeket még tavaly október elején egységesített fix 3 százalékon az Orbán-kormány.
Vállalat Figyelmeztet a BMW, ez a magyar gazdaságnak sem sok jót ígér
Privátbankár.hu | 2026. június 18. 12:10
A német autóipari óriás csökkentette eredményvárakozását.
Vállalat Ők azok a magyar milliárdosok, akik már a NER előtt is a leggazdagabbak közt voltak
Privátbankár.hu | 2026. június 18. 11:05
Már 2002-ben is ott voltak a listán.
Vállalat Az UEFA 10 millió euróra büntette az Olympique Marseille-t
Privátbankár.hu | 2026. június 17. 19:30
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) szerdán 10 millió euróra büntette az Olympique Marseille-t a számviteli szabályok megsértése miatt és korlátozta új játékosok szerződtetését.
Vállalat Nem csak a Mediaworksnél vannak tömeges leépítések
Privátbankár.hu | 2026. június 17. 17:22
Létszám leépítés kezdődik az idén a BBC brit közszolgálati médiatársaságnál. A szerdán bejelentett elbocsátási terv a következő három évre kitűzött 500 millió font (több mint 200 milliárd forint) költségmegtakarítási cél elérésének egyik sarkalatos eleme.
Vállalat Kedvezményes elektronikus aláírás segíti a hazai vállalkozások digitalizációját
Márkázott tartalom | 2026. június 17. 10:38
A magyar kis- és középvállalkozások számára egyre fontosabbá válik, hogy az adminisztratív folyamataikat gyorsabban, egyszerűbben és digitális formában tudják kezelni. A szerződések, nyilatkozatok, teljesítésigazolások vagy egyéb üzleti dokumentumok aláírása még sok cégnél papíralapon történik, ami időigényes, költséges és nehezen illeszthető a modern munkafolyamatokhoz.
Vállalat Eladják a Pizza Hutot
Privátbankár.hu | 2026. június 17. 10:07
Magántőke-társaság veszi meg a brandet.
Vállalat Kiterjesztené a Mol extraprofit-adóját a kormány
Privátbankár.hu | 2026. június 16. 19:51
Az adót sávossá alakítanák, a 2-5 dolláros árkülönbözetre 50 százalékos kulcsot alkalmaznána.
Vállalat Megegyezett a Mol a szerb kormánnyal a NIS-üzletről
Privátbankár.hu | 2026. június 16. 16:48
A neheze viszont még csak most jön: a Gazpromnyefttel is meg kell állapodni, és egy amerikai hivatal jóváhagyása is szükséges a sikeres üzlethez.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG