A cég 2,6 millió eurós beruházás eredményeként - szirupkeverő üzemet avatott kékkúti üzemében, ahol új termékként gyümölcs ízesítésű ásványvizet állítanak elő.
A beruházás eredményeként 15 százalékkal nő a cég termelése – közölte a vállalat 110 éves fennállása alkalmából rendezett pénteki üzemcsarnok avató rendezvényen a Szentkirályi-Kékkúti Ásványvíz Kft. elnöke.
Instagramról derült ki.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




