Még meg sem jelent, máris felállította az eladási rekordot.
Igazi csemegének bizonyul a mai nap a mobilpiac szerelmeseinek, az Apple az esti órákban mutatja majd be a legújabb iPhone-ját, ám közben a rivális Samsung sem nyugszik. A Reuters cikke szerint ugyanis bár még meg sem jelent, máris 2,5-szer annyi, 650 ezer előrendelés érkezett a legújabb Note 8-as prémium kategóriás telefonjukra, mint a korábbi – meglehetősen nagy botrányt kavaró – Note 7-esre.
A botrány ellenére azonban úgy tűnik, nem pártoltak el a rajongók a dél-koreai gyártótól. A mintegy ötezer megrögzött Note-felhasználó körében készített felmérés szerint a válaszadók 85 százaléka lojális maradt a márkához. A Note 8-as várhatóan 930-960 dollár közötti árral fog érkezni. Ezzel egyébként nem marad el a versenytársaktól, a jelenlegi telefontrend ugyanis az 1000 dolláros álomhatár felé halad, erről korábban itt írtunk bővebben a Privátbankár.hu-n. >>>
Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá
havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is,
a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk!
Legyen Ön is előfizetőnk!
A tavalyi év sem hozta el az áttörést a DB7.hu Kft. sorsában. A 2023-as évez hasonlóan most sem volt bevétele, így nem csoda, ha ismét veszteséget termelt.
A Gazdasági és Energetikai Minisztérium módosítja a Széchenyi Kártya Program likviditási hiteltermékeinek kamatfeltételeit, amelyeket még tavaly október elején egységesített fix 3 százalékon az Orbán-kormány.
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) szerdán 10 millió euróra büntette az Olympique Marseille-t a számviteli szabályok megsértése miatt és korlátozta új játékosok szerződtetését.
Létszám leépítés kezdődik az idén a BBC brit közszolgálati médiatársaságnál. A szerdán bejelentett elbocsátási terv a következő három évre kitűzött 500 millió font (több mint 200 milliárd forint) költségmegtakarítási cél elérésének egyik sarkalatos eleme.
A magyar kis- és középvállalkozások számára egyre fontosabbá válik, hogy az adminisztratív folyamataikat gyorsabban, egyszerűbben és digitális formában tudják kezelni. A szerződések, nyilatkozatok, teljesítésigazolások vagy egyéb üzleti dokumentumok aláírása még sok cégnél papíralapon történik, ami időigényes, költséges és nehezen illeszthető a modern munkafolyamatokhoz.