|
| Jászai Gellért, a 4iG nagytulajdonosa. (Fotó: Konzum) |
Szeptember 5-én rendkívüli közgyűlést tart a 4iG Nyrt., hogy az alaptőke felemelését, kötvénykibocsátást és saját kötvények vásárlását lehetővé tevő felhatalmazásokról, valamint az alapszabály módosításáról dönthessenek a küldöttek.
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján szerdán közzétett tájékoztatás szerint az alaptőke 3 milliárd forintra emelkedhet, és 30 milliárd forintért bocsáthatnának ki vállalati kötvényeket. Az igazgatóság 18 hónapra szóló felhatalmazást is kaphat saját részvények megszerzésére az alaptőke legfeljebb 25 százalékáig - olvasható a közleményben.
A külügyminiszter szerint Szijjártó Péterék sok mindent ledaráltak.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el
350 vagy 400? Forintpálya az olajválság, a kamat és az euróálom között – Interjú




