Az MTI készített egy fotót Magyarország első, a hazai fuvarozóknak kialakított, cseppfolyósított földgázt (LNG) kínáló üzemanyagtöltő állomásáról Szigetszentmiklóson az M0-s körgyűrű 19-es kilométerénél található pihenőnél.
A környezetbarát, cseppfolyósított földgázzal működő haszonjárművek akár másfélezer kilométeret is futhatnak egy töltéssel.
|
| (Fotó: MTI/Illyés Tibor) |
Augusztusban kaphatják meg egy összegben.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




