Összesen egymilliárd forintot próbál behajtani a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) azoktól a cégektől, amelyek törvényi kötelezettségük ellenére nem fizették be az élelmiszerlánc-felügyeleti díjat - írja a Napi Gazdaság.
A hivatal szerint tavaly a 67 ezer bevallást készítő cég döntő többsége időben befizette a 2014. évi díj második felét, 4,5-4,7 milliárd forintot.
A miniszterelnök a parlament előtt beszél.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




