2p

Miből lesz pénz a választási osztogatásra?
Mit okoz az árrésstop?
Mit kellene tenni a költségvetéssel?

Online Klasszis Klub élőben Békesi Lászlóval!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a korábbi pénzügyminisztert!

2025. június 11. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

3 ezren vakcinálnak.

Az Audi Hungaria az egészségügyi hatóságokkal történt egyeztetés értelmében gyári oltópontként működik a jövőben a munkatársak számára - közölte az autógyár szerkesztőségünkkel.

Mint írták, az országos oltási program részeként szerdán az Audi Hungaria Egészségmenedzsmentje 3 ezer vakcinával megkezdte a vállalat munkatársainak Covid-19 elleni első körös oltását a vállalat területén kialakított két oltóponton.

A dolgozók családtagjait is oltanák 

A vállalatnál az előzetes regisztráció során több mint 3 500 munkatárs jelezte oltási szándékát, így az elérhető oltóanyagoktól függően az Audi Hungaria természetesen a későbbiekben is biztosítani kívánja a védőoltások lehetőségét a vállalati oltópontokon. Megjegyzik: amennyiben az egészségügyi hatóságok részéről lehetőség nyílna rá, úgy nem csak munkatársainak, hanem azok családtagjainak, illetve a vállalat partnercégeinek is szeretné felkínálni ezt a lehetőséget a későbbiekben. 

Skuba Ákos, a minőségbiztosítás terület munkatársa az elsők között kapja meg a Covid-19 elleni védőoltást (Fotó forrása: Audi Hungaria)
Skuba Ákos, a minőségbiztosítás terület munkatársa az elsők között kapja meg a Covid-19 elleni védőoltást (Fotó forrása: Audi Hungaria)

Azon munkatársaknak, akik most részesülnek az első körös oltásban, a második körös oltásához szükséges vakcina is biztosított lesz az oltási előírások szerinti időpontban.

A vállalati oltóponton beadott Covid-19 elleni védőoltásokat az Audi Hungaria Egészségmenedzsmentje az állami oltási program részeként az országos nyilvántartásban rögzíti, így a védőoltás meglétét igazoló védettségi igazolványt a kormányhivatal automatikusan postázza a munkatársaknak. 

A héten a Magyar Suzuki és a Mercedes is bejelentette, oltópontokat nyitottak dolgozik beoltására. 

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Vásárló Kiderült, milyen árak várják a magyar autósokat a hosszú hétvégén
Privátbankár.hu | 2025. június 6. 15:25
Mutatjuk, mire számíthat a kutakon.
Vásárló Tarol a magyar Lidl: naponta több mint 4 milliárdnál tart a boltlánc
Privátbankár.hu | 2025. június 3. 07:55
Utcahosszal vezet a Lidl. 
Vásárló Itt vannak a számok: mi készül a benzinkutakon?
Privátbankár.hu | 2025. május 30. 15:22
Így alakulhatnak az árak a hónap utolsó napján.
Vásárló Visszatértek az ÖKO KALAND hősei – új epizódokkal bővül a SPAR fenntarthatósági minisorozata
PR | 2025. május 28. 12:14
Azok a gyerekek, akik néhány éve megismerkedtek Szellőcskével, Vizecskével, Tüzecskével, Földecskével és Szívecskével, most újra örülhetnek: folytatódik a SPAR Magyarország edukatív animációs sorozata, az ÖKO KALAND. A fenntarthatóság témáját játékos és érthető formában feldolgozó kisfilmek most új részekkel térnek vissza, hogy a legfiatalabb korosztályt ismét elvarázsolják – és közben tanítsák is.
Vásárló Drasztikus áremelésre kényszerülhet a Temu
Privátbankár.hu | 2025. május 27. 19:28
Felére zuhant a Temut üzemeltető Pinduoduo (PDD) Holding profitja az első negyedévben.
Vásárló Rangsorolták a vásárlókat, a magyar eredmény kiábrándító
Privátbankár.hu | 2025. május 27. 12:51
Az európai vevők többsége szerint nem lesz jobb a helyzet. 
Vásárló Nagy Márton valami olyanra készül, aminek sok magyar örülhet
Privátbankár.hu | 2025. május 26. 14:02
Úgy tűnik, hogy haladnak a tárgyalások a következő árrésstophoz.
Vásárló Ritka dobásra készülnek a benzinkutak
Privátbankár.hu | 2025. május 26. 09:57
Ugyanazon az áron adhatják kedden mind a 95-ös oktánszámú üzemanyagot, mind a gázolajat, mint hétfőn. 
Vásárló Elsöprő mutatvány várható az Alditól, a Lidltől és a többiektől is
Buksza blog | 2025. május 24. 16:03
Tovább hanyatlanak a hagyományos, mindenfélét kínáló nagyáruházak, és nem az elektronikus kereskedelem veszi át a helyüket. Az emberek még inkább figyelni fognak a pénztárcájukra a következő években.
Vásárló Akciós termékekre vadászó vevők között tört ki bunyó egy csehországi Lidlben, élen a nyugdíjas vásárlókkal
Privátbankár.hu | 2025. május 24. 11:54
Nagyot téved, aki azt hiszi, hogy a csehek minden körülmények között megőrzik a hidegvérüket. Ha akciós termékekről van szó, akkor ők is hajlamosak elveszteni az önuralmukat.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG