Az Országos Rendőr-főkapitányság közlése szerint egy olasz férfit csíptek el a rendőrök Tornyiszentmiklóson. A kombi személyautó csomagtartójában nem kevesebb, mint 19 puli jellegű pár hetes kölyökkutyát találtak, étlen-szomjan összezárva.
A 26 éves férfi elmondása szerint Magyarországon vásárolta az állatokat, és Olaszországban akarta tovább értékesíteni őket. Az állatok nem rendelkeztek állategészségügyi kiskönyvvel és egyedi jelöléssel sem. A férfi ellen állatkínzás megalapozott gyanúja miatt indult eljárás. A korábbi csempészekről itt írtunk. >>>
|
| Forrás: Police.hu |
Néhány nap múlva már érvényessé is válik a változás.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




