A vágóhelyen és a három húsboltban egy-egy tonna rossz minőségű tőke- és vadhúst találtak, az árut "a megyében soha nem látott, megdöbbentő higiéniai körülmények között" állították elő - tette hozzá.
Azt mondta, olyan viszonyok uralkodtak a nagycsütörtökön megtalált illegális vágóhídon, amelyeket egy falusi disznóölésen nem fogadnának el. Jelezte azt is: a termékeken semmiféle jelölés nem volt. Legutóbb tíz éve találtak illegális feldolgozóüzemet a megyében.
A külügyminiszter szerint Szijjártó Péterék sok mindent ledaráltak.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




