A kormány célja, hogy a 2015-ös év végére 280 kormányablaknál lehessen ügyet intézni, ami azt jelenti, hogy minden járási szélhelyre jut egy pont. Ez az hivatali ügyintézés időtartamát jelentősen csökkentheti.
Online is van lehetőség az ügyek lezárására, otthon: bővítik az indítható ügyek számát, a kistelepüléseken pedig állami képviselő segít majd a munkát.
Az új kormányablakok
- Baján
- Kiskunhalason,
- Orosházán,
- Gyulán,
- Mezőkövesden,
- Szerencsen,
- Budapesten,
- Kisteleken,
- Szegeden,
- Sopronban,
- Gyöngyösön,
- Tiszafüreden,
- Oroszlányban,
- Tatabányán,
- Bátorterenyén,
- Gyálon,
- Kaposváron,
- Nyírbátorban,
- Máriapócson,
- Bonyhádon,
- Tamásiban,
- Kőszegen,
- Szombathelyen,
- Csepregen,
- Sárváron és
- Devecserben nyíltak.
Még van lehetőség az ukrajnai háború diplomáciai eszközökkel történő rendezésére – jelentette ki Szergej Lavrov orosz külügyminiszter.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




