1p
Jövő hét közepére nem kizárt a 33 fok sem.
Szökőkút a Blaha Lujza téren (MTI Fotó: Szigetváry Zsolt)

Ma is folytatódik a napos, meleg idő, de az északkeleti tájakon átmenetileg egy-egy futó zápor, esetleg zivatar kialakulhat.  A Dunántúlon egy érintőleges hidegfront miatt megélénkül, megerősödik az északi-északnyugati szél. Délután 25-31 fokra készülhetünk.

Az Időkép.hu előrejelzése szerint vasárnap is sok lesz a napsütés, az időnként megjelenő gomolyfelhőkből csak kevés helyen alakulhat ki futó zápor, esetleg zivatar. A Dunától keletre élénk, északkeleten erős lehet az északkeleti szél. Kora reggel 13-19, délután 27-32 fok várható.

Hétfőn országszerte napos időre, csak kevés felhőre számíthatunk, számottevő csapadék nem várható. Nyugaton, északnyugaton megélénkülhet a déli-délkeleti szél. Napközben 28-33 fokot mérhetünk.

Kedden és szerdán is sok lesz a napsütés, a nappali gomolyfelhő-képződésből főként délután, kora este viszont néhány pontján az országnak kialakulhatnak helyi záporok, zivatarok. A déli-délkeleti szél időnként élénk lehet. Tovább fokozódik a kánikula.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Tömegek regisztráltak az utolsó pillanatban a névjegyzékbe
Privátbankár.hu | 2026. április 3. 11:11
A határidő lejártának napján még csaknem 3700-an kérték felvételüket a külképviseleti névjegyzékbe, és mintegy 14 ezren jelentkeztek át egy másik magyarországi településre az április 12-i országgyűlési választásra – derül ki a Nemzeti Választási Iroda (NVI) péntek reggeli adataiból.
Közérdekű Fidesz-többséget mért a Nézőpont, de nem lesz kétharmad
Privátbankár.hu | 2026. április 3. 10:45
Nagy valószínűséggel állítható, hogy a Fidesz-KDNP a következő országgyűlésben is megszerzi a mandátumok abszolút többségét, várhatóan 199-ből 109-et, és így Orbán Viktor marad Magyarország miniszterelnöke a 2026-os választás után is. A Tisza Pártnak Hadházy Ákossal együtt 81, a Mi Hazánknak pedig 8 képviselője lehet. A 199. mandátum a roma nemzetiségi listához kerülhet – írja a Nézőpont Intézet. 
Közérdekű Utolsó figyelmeztetés a külföldön szavazóknak
Privátbankár.hu | 2026. április 1. 15:29
Csütörtök délután 4 óráig lehet kérni a külképviseleti névjegyzékbe vételt, valamint az átjelentkezéssel szavazást a választási eljárásról szóló törvény szerint az országgyűlési választásra.
Közérdekű Kiderült, mi aggasztja leginkább a magyarokat
Privátbankár.hu | 2026. április 1. 12:35
Magyarország gazdasági, politikai helyzete miatt aggódnak leginkább a magyarok. A nemzetközi politikai bizonytalanság, beleértve a háborús konfliktusokat is, a legfontosabb problémák között szerepel – derül ki az Önkéntes Pénztárak Országos Szövetsége (ÖPOSZ) által készíttetett új, országos reprezentatív kutatásból.
Közérdekű Nincs túlélője a Krím félszigeten történt repülőgép-balesetnek
Privátbankár.hu | 2026. április 1. 12:15
29 ember vesztette életét, a gép roncsain nem találtak külső sérüléseket.
Közérdekű Új kutatás érkezett, a kémbotrányokból a Tisza Párt jöhetett ki jobban
Privátbankár.hu | 2026. április 1. 09:50
A pártválasztók körében16 százalékpontra nőtt a Tisza Párt előnye a 21 Kutatóközpont március végi felmérése szerint. Ez az intézet eddigi kutatásait figyelve rekordmértékű vezetésnek számít.
Közérdekű Republikon: rekordrészvétel lehet a választáson
Privátbankár.hu | 2026. március 31. 10:10
A közvélemény-kutatások rendkívül magas részvételi hajlandóságot mutatnak a 2026-os választás előtt.
Közérdekű A Nézőpont 66 egyéni körzetben vár Fidesz-győzelmet
Privátbankár.hu | 2026. március 31. 09:19
A választási térkép nagy része idén is narancssárga lesz?
Közérdekű Megmérték: a Fidesz erős embereit is lenyomja a Tisza – ábrával
Privátbankár.hu | 2026. március 30. 12:12
A 21 Kutatóközpont alapján bajban lehetnek az eddig legyőzhetetlen képviselők.
Közérdekű Valami bűzlik az MNB-székháznál, hibák ezrei sorjáznak
Privátbankár.hu | 2026. március 30. 08:14
Méregdrága felújítás után még nem ért véget a bonyodalmak sora.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG