Csaknem négy kilométeren torlódnak a járművek az M1-es autópályán a hegyeshalmi határátlépési pontnál - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Tóth Gabriella elmondta, hogy Ausztria felé a sztrádán a várakozási idő mintegy fél óra. Az Útinform közlése szerint a torlódás az osztrák hatóságok ellenőrzése miatt alakult ki.
Erről is szó esett a csütörtök délutánk kormányszóvivői tájékoztatón, de előtte három szakember beszélt az előttünk álló extrém hőségre való felkészülésről.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




