Kepli János jobbikos képviselő javaslata szerint a mezőgazdaság nyerne legtöbbet az óraátállítás kiesésével. Ami meglepő volt, hogy az Országgyűlés gazdasági bizottsága ellenkezés nélkül igennel voksolt a javaslatra, Bencsik János, a bizottság fideszes tagja pedig arra buzdította az Országgyűlést, hogy szavazza meg a módosítást, ha arra kerül a sor - írja a Magyar Nemzet.
Ha megszavazzák, két év alatt tudnánk teljesen átállni. A Mavir Zrt. korábban kiszámolta, hogy az óraátállítással 4-5 milliárd forintot takarítanak meg a fogyasztók.
A külügyminiszter szerint Szijjártó Péterék sok mindent ledaráltak.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




