3p

Miből lesz pénz a választási osztogatásra?
Mit okoz az árrésstop?
Mit kellene tenni a költségvetéssel?

Online Klasszis Klub élőben Békesi Lászlóval!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a korábbi pénzügyminisztert!

2025. június 11. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Október 31. a Takarékosság Világnapja: ünnepeljen a PÁTRIA Takarékszövetkezettel, válassza 3 héten át a 4,4 százalékos akciós betéti kamatot! A tartós befektetésre pedig 4,5 százalék is jár. (x)

 

 

A PÁTRIA Takarékszövetkezet idén sem feledkezik meg a Takarékossági Világnapról: akár rövid-, akár hosszútávon akar befektetni, a Pátriánál megtalálja számítását, amely most kétféle akciós ajánlattal jelentkezik: a Takarék számlabetéttel és a Tartós Megtakarítási Számlával.

Fél évre is 4 százalék felett!

A Takarékossági Világnap alkalmából a Pátria Takaréknál az ügyfelek 3 héten át kiemelt kamatot kapnak 6 hónapos lekötéseikre. A fix éves kamat akár 4,4 százalék (EBKM: 4,4%) is lehet.

Futamidő

Összeg (Forint)

Éves bruttó változó kamatláb

akciós EBKM

az akció meghirdetésekor

 

6 hónap

 

10.000 – 1.000.000

2014. február 28-ig    a mindenkori Hirdetmény szerinti kamat + 1,00%*

4,10 %

1.000.001 – 3.000.000

4,20 %

3.000.001 – 5.000.000

4,30 %

5.000.001 –

4,40 %

A Takarék számlabetét előnye, hogy fix kamatozású és biztosan tervezhet vele, ráadásul betétje biztonságban van az Országos Betétbiztosítási Alap által.

Ez a korszerű, biztonságos, kiemelkedő kamatozású megtakarítási lehetőség kizárólag az új forrásokra érvényes: ez meglévő ügyfelek esetén az adott ügyfél betéti számláinak 2013. szeptember 30-i egyenlegéhez képesti növekményt jelenti. Az akciós betétlekötési időszak november 8-ig tart. Ha szeretné pénzét lekötni, látogassa meg a PÁTRIA Takarékszövetkezet 38 fiókjának egyikét. A tájékoztatás nem teljeskörű -további részletek >>

 


 

Hosszabb távon gondolkodik, kamatadó nélkül? 4,5 százalékos ajánlat!

Novemberben a hosszú távra tervezők is megtalálják számításukat a PÁTRIA Takarékszövetkezetnél. Az október 21. és december 31. között nyitott PÁTRIA Tartós Megtakarítási Számlák esetében a számlanyitás időpontja és 2013. december 31. közötti időszakra 4,5 százalékos éves kamatot (EBKM: 4,5%) fizet a PÁTRIA. A kamat 2014. január 1-jétől megegyezik a PÁTRIA Tartós Megtakarítási Számla Hirdetményben meghirdetett kamatokkal.

Tartós megtakarítás esetén a kamatadót is megúszhatja: a Tartós Megtakarítási Számlán elhelyezett betéteivel csak 10%-os kamatadót kell fizetnie megtakarításai után, ha a megtakarítási időszakot követő 3 évig megtartja megtakarítását. Ha a megtakarítási időszakot követő 5 évig tartja meg a megtakarításait, nem kell kamatadót fizetnie.

A Tartós Megtakarítási Számla számlavezetési díja 0 forint, a számlanyitáshoz minimum 25 ezer forint szükséges. A tájékoztatás nem teljeskörű -további részletek >>

(x)

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Pénzügyi szektor Varga Mihály bejelentette: így csap oda a jegybank a csalóknak
Privátbankár.hu | 2025. június 2. 10:58
Kemény intézkedések jönnek.
Pénzügyi szektor Kamatstop-háború: keményen üzent a Nemzetgazdasági Minisztérium
Privátbankár.hu | 2025. június 2. 08:56
Profitéhséget emlegetnek.
Pénzügyi szektor Börtönbe kell vonulnia Töröcskei Istvánnak
Privátbankár.hu | 2025. május 31. 14:59
A Széchenyi István Hitelszövetkezet korábbi elnökét félmilliárdos kárt okozó hűtlen kezelésben találták bűnösnek. A korábbi ügyvezető is letöltendőt kapott, öt vádlottat felfüggesztettre ítéltek.
Pénzügyi szektor Nekimentek a bankok a kamatstopnak – megdöbbentő bejelentés érkezett
Privátbankár.hu | 2025. május 30. 16:47
Alaptörvény-ellenesnek nyilváníttatnák az intézkedést.
Pénzügyi szektor Egy átlagos magyar lakáshitel 5,7 millióval többe kerül, mint a szomszédban
Privátbankár.hu | 2025. május 28. 09:44
Van rá magyarázat.
Pénzügyi szektor Friss tanulmány bizonyítja: Magyarországon csak a leggazdagabbak vagyona növekszik
Herman Bernadett | 2025. május 26. 10:15
Az elmúlt két évtizedben a magyarországi háztartások felső 10 százaléka, különösen a legfelső 1 százalék vagyonos réteg volt az, amelyik kiemelkedő ütemben növelte vagyonát, miközben a lakosság túlnyomó többsége ugyanolyan szegény maradt, mint korábban – írja a Blochamps Capital. 
Pénzügyi szektor Szeretne ingyenes bankszámlát? Most erre is van mód
Privátbankár.hu | 2025. május 26. 08:52
Több bank sem kér havi díjat, bizonyos feltételek megléte esetén.
Pénzügyi szektor Újabb taggal bővült a történelmi összefogás a biztosítási szakmában
Privátbankár.hu | 2025. május 20. 15:44
A magyar biztosítási piac egyik meghatározó szereplője, az UNIQA Biztosító is stratégiai megállapodást kötött a Magyar Biztosítási Tanácsadók Szövetségével (MBTSZ), tovább erősítve a szakma jövőjét formáló, példátlan összefogást.
Pénzügyi szektor Sokat hitelezett és jó sok adót fizetett a K&H
Herman Bernadett | 2025. május 20. 11:33
Megjöttek a K&H csoport első negyedéves számai. A bank 48 milliárd, a biztosító 3,8 milliárd forintnyi különadót fizetett az államnak. Nőtt a hitel- és a betétállomány.
Pénzügyi szektor Rég nem látott esésben az amerikai gazdasági teljesítményindex
Privátbankár.hu | 2025. május 19. 18:07
Áprilisban erőteljesen, 2023 márciusa óta a legnagyobb mértékben csökkent az amerikai Conference Board gazdaságkutató intézet összetett teljesítményindexe havi szinten.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG