Mától az Agrárminisztérium helyettes államtitkárának nevezte ki a miniszterelnök Bencsik Dávidot - olvasható a tegnap esti Magyar Közlönyben. Orbán Viktor a közlöny szerint az agrárminiszter, Nagy István javaslatára nevezte ki Bencsiket, egyéb nem derül ki a határozatból.
Bencsik Dávid – a Demokrata főszerkesztőjének, Bencsik Andrásnak a fia – nemrég még a külügynél dolgozott: stuttgarti külgazdasági attaséként képviselte az országot.
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1870,08 pontos, 1,36 százalékos emelkedéssel 139 495,62 ponton zárt hétfőn.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




