A hétfői Magyar Közlönyben megjelent határozat szerint Orbán Viktor miniszterelnök Palkovics László miniszter javaslatára a mai nappal felmentette tisztségéből Szepesi Balázst, az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) helyettes államtitkárát.
Szepesi utódjáról is rendelkezik a határozat, eszerint a posztra Dobos Balázst nevezték ki.
A határozat kimondja azt is, Horváth Zitának, az ITM helyettes államtitkárának lemondása miatt is megszűnik a megbízatása július 31-ei hatállyal.
Az amerikai jegybank szerepét betöltő Fed-et 1987-2006 között irányító Alan Greenspan száz évig élt.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el



