|
| Bucsek Gábor (MTI Fotó: Lakatos Péter) |
Bucsek vezetői kinevezését saját kérésére vonta vissza a belügyminiszter - közölte a Belügyminisztérium (BM) az MTI-vel.
Pintér Sándor belügyminiszter Bucsek Gábor kérésére szeptember 30. hatállyal vonta vissza a budapesti rendőrfőkapitány vezetői kinevezését.
A belügyminiszter az országos rendőrfőkapitány javaslatára a Budapesti Rendőr-főkapitányság vezetőjének Terdik Tamást akarja kinevezni. Ehhez a belügyminiszter kikéri Budapest Főváros Önkormányzata Képviselő-testületének véleményét.
A külügyminiszter szerint Szijjártó Péterék sok mindent ledaráltak.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el
350 vagy 400? Forintpálya az olajválság, a kamat és az euróálom között – Interjú



