|
| Balogh Levente a Privátbankár.hu egy korábbi konferenciáján |
Szerdán hivatalosan is bejelentik: külföldi kézbe kerül a Szentkirályi Ásványvíz Kft. A csehországi Karlovánské Minerální Vody a Kékkuti után a másik nagy hazai márkát is bekebelezte - értesült a napi.hu.
A cseh cég úgy vásárolja meg a magyar céget, hogy egy új nagy "vizes" holdingot hoz létre. A Kékkútit és a Szentkirályit egy új cég, a Central European Mineral Water Holding fogja majd össze a lap értesülései szerint. Azt írják: a cégben a Szentkirályit eddig birtokló Balogh Levente kisebbségi tulajdonrésszel rendelkezik majd, és a cégveztetésben is helyet kap.
Instagramról derült ki.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




