A közhasznú egyesület ifjúsági klub létrehozására kapott 29,5 millió forint támogatást. Bár az egyesület elnöke és helyettese a teljes támogatást készpénzben felvette a szervezet bankszámlájáról, abból nagyjából 22 millió forintot nem a fiatalokra költöttek.
A 22 millió forint elköltését fiktív - egyebek mellett strandbelépőről, várbelépőről, vízibicikli-bérlésről, állatkerti és falunapi programról, pingpong- és csocsóasztalról szóló - számlákkal igazolták, sőt meg nem valósult tábortűz rendezéséről is kiállítottak számlát.
A pénzügyi nyomozók az egyesület vezetőjét, helyettesét, szegedi projektmenedzserét, valamint a fiktív számlákat biztosító öt társukat jogosulatlan gazdasági előny megszerzése miatt gyanúsítottként kihallgatták, a nyomozást befejezték, és vádemelést javasolnak.
A cél a kormányválság megoldása.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




