1p

Kampány van.

Ennek keretében Orbán Viktor és Menczer Tamás elment egyet kolbászozni. Íme:

Közös tunkolás
Közös tunkolás
Fotó: Facebook/Orbán Viktor

A történelmi eseményre Tinnye környékén került sor, ahol a legendás Üvegtigris című filmet megidéző büfé várja a vendégeket.

A kormányfő Facebook-oldalára feltöltött, lazázós, westernízű zenével megspékelt videójában láthatjuk, ahogy Orbán Viktor megpróbál jófejkedni a fiatal eladónővel, készpénzzel fizet, majd pártja kommunikációs igazgatójának adja a sült kolbásza negyedét, aki ennek örül. Aztán megeszik a kolbászt, és elballagnak.

Hiába, dübörög a kampány: június 9-én EP- és önkormányzati választás. 

Sikerül kinyírnia a hatalomnak a Tisza Pártot is, vagy dagad majd tovább, mint a hólabda? Meddig dőlhet a dominó, ami idén februárban elindult? És milyen következményei lesznek annak, ha az EP-választáson tényleg robban a bomba? Erről is beszéltek munkatársaink a Klasszis Média szubjektív műsorában, az Ez Viszont Privátban:

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Sulyok Tamás aláírta: hétfőtől új köztársasági elnöke lesz Magyarországnak
Privátbankár.hu | 2026. július 18. 19:51
Sulyok Tamás aláírta az Alaptörvény 17. módosítását, amivel megszűnik köztársasági elnöki mandátuma.
Közérdekű Nagy bejelentés Ruszin-Szendi Romulusztól, a honvédség állományát érinti
Privátbankár.hu | 2026. július 18. 16:45
Megjelent az a jogszabály, amely megteremti a jogi alapját annak, hogy a honvédség visszavehesse azokat a katonákat, akiket korábban „fiatalítás” címén eltávolítottak – közölte a honvédelmi miniszter szombaton a Facebook-oldalán.
Közérdekű Jön az utolsó előtti meccs a vb-n, nem túl kedvező előjelekkel
Privátbankár.hu | 2026. július 18. 15:44
Ma este Franciaország Anglia ellen lép pályára a világbajnokság bronzmérkőzésén, de az eddigi nyilatkozatok nem a játékosok magas motiváltságáról szólnak.
Közérdekű Támogatná a választási korhatár csökkentését Magyar Péter
Privátbankár.hu | 2026. július 18. 12:10
Magyar Péter közösségi oldalán arról írt, hogy szólnak érvek a választási korhatár 16 évre csökkentése mellett.
Közérdekű Megkezdődhet az áldatlan állapotok felszámolása Rákosrendezőn
Privátbankár.hu | 2026. július 18. 10:10
Megállapodott a MÁV a Fővárosi Önkormányzattal a rákosrendezői munkáslakásokról, ahová önkényes lakásfoglalók költöztek be, a környéken pedig súlyos közbiztonsági problémák alakultak ki.
Közérdekű Kritikus a rendőrhiány, így reagál a Belügyminisztérium
Privátbankár.hu | 2026. július 18. 09:10
Életpályamodellel, a bérek rendezésével és visszaszereléssel oldaná meg a Belügyminisztérium az országos rendőrhiányt.
Közérdekű Csaknem 10 és fél százalékkal nőtt az üzemanyag-fogyasztás itthon az első félévben
Privátbankár.hu | 2026. július 16. 15:25
A prémium motorbenzinből kevesebb fogyott. 
Közérdekű Kiderült, hogy mennyit fizet az MTVA a magyar focimeccsek közvetítési jogaiért
Privátbankár.hu | 2026. július 16. 13:56
A cél a magyar labdarúgás kiemelt eseményeinek széles körű, ingyenes elérhetősége az M4 Sport adón.
Közérdekű Itt a bizonyíték: Orbán Viktor a helyszínen, de nem a VIP-páholyból nézte a vb-elődöntőt
Privátbankár.hu | 2026. július 15. 10:59
Családi körben tekintette meg a labdarúgó-világbajnokság első elődöntőjét Orbán Viktor, Magyarország korábbi miniszterelnöke.
Közérdekű Egész nap tárgyal a kormány, ráadásul a Tisza egyik legfontosabb programjáról
Privátbankár.hu | 2026. július 15. 09:52
A szerdai kormányülésen a Szent István Vidékfejlesztési Program kerül terítékre.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG