2p

Mi vár a magyar befektetőkre ősszel?

Mit jelentenek az adózási és szabályozási változások a befektetők számára?
Merre tart az állampapírpiac?
Hogyan érdemes gondolkodni a hosszú távú megtakarításokról és az ingatlanbefektetésekről?

Klasszis Befektetői Klub
2026. szeptember 24., Budapest

Foglalja le helyét most >>

December derekán beköszöntött a tél.
A Clark Ádám tér 2018. december 15-én (Fotó: Privátbankár.hu/Valkai Nikoletta)

Ma országszerte havazni fog, a legtöbb hó a déli, délkeleti tájakon hullhat, ahol helyenként intenzív havazás is lehet.

Élénk, nyugaton és északkeleten erős lökések kísérhetik az északias szelet, emiatt ezeken a területeken hófúvás is előfordulhat. A csúcshőmérséklet -1, +1 fok körül alakul.

Az Időkép.hu előrejelzése szerint vasárnap keleten tarthat ki legtovább az egyre gyengülő havazás. Máshol felszakadozik a felhőzet, és kisüt a nap. Gyenge lesz a légmozgás. Hajnalban 0, -5, a havas délnyugati tájakon -6, -8 fokig hűlhet a levegő. Kora délután -1, +2 fok lesz.

Hétfőn ismét felhősebb időre készülhetünk. Kisebb havazás előreláthatólag délen és keleten fordulhat elő. Gyenge lesz a légmozgás. Csípős reggelre ébredhetünk, a derültebb, vastag hóval borított déli tájakon -10, -12 fok is lehet. Délután -3, +1 fok valószínű.

Kedden nyugaton naposabb, keleten felhősebb idő lehet további kisebb havazással. Az északias szél gyenge, mérsékelt lesz. A csúcshőmérséklet -1, +3 fok között alakulhat. Szerdán többnyire felhős, hideg időre van kilátás.

Dolgoznak a hómunkások

A Fővárosi Közterület-fenntartónál péntek este 22 órától emelt készültségi fokozat lépett életbe. A nem sokkal dél előtt kiadott közlemény szerint jelenleg 70 jármű végzi a fő- és közösségi útvonalak takarítását. A főutak sónedvesek, latyakosak, a mellékutak havasak, takarításukat csak a főútvonalak rendbetételét követően tudják megkezdeni.

A gépjárművezetőket arra kérik, hogy a megváltozott téli útviszonyok miatt fokozott figyelemmel, körültekintően közlekedjenek. Az ingatlantulajdonosokat pedig arra kérik, hogy ahol szükséges, az ingatlanjaik előtti járdaszakaszokat síkosságmentesítsék a gyalogos balesetek elkerülése érdekében.

Csúszik a járda? Fel ne sózza! 50 ezerre büntethetik érte >>>>


LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Nem éri kellemetlen meglepetés csütörtökön sem a benzinkútakon
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 12. 20:05
A 95-ös benzin literenként 576 forintba került, a gázolajért pedig literenként 664 forintot kellett fizetni. 
Közérdekű Akkora a baj, hogy azonnal hatmilliárdot kap Gajdos László minisztériuma
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 12. 17:10
Az  aszály és vízhiány ellen sürgősen védekezni kell. 
Közérdekű Kész tervek vannak – Így akadályozná meg a kormány az atomerőmű leállítását Pakson – FRISSÍTVE
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 12. 15:33
Készenlétbe helyeznek két nyolcvan méter hosszú bárkát is. 
Közérdekű Vitézy Dávid népszerűbb Magyar Péternél?
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 12. 10:58
Az Europion kutatása szerint 60 százalék fölötti a kormánypárt támogatottsága.
Közérdekű A nap képe: így ünnepelték a tiszás képviselők az új államfőt
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 11. 16:57
Baka András lett Magyarország új köztársasági elnöke.  
Közérdekű Ruff Bálinték feljelentést tettek Orbán Viktor videói miatt – Kaminski Fanny is érintett
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 11. 12:28
Átvizsgálta a Miniszterelnökség a korábbi kormányfő közösségi médiás költéseit.
Közérdekű Baka András már hivatalosan is elnök-jelölt
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 10. 10:59
Kedden szavazhatnak róla az Országgyűlésben.
Közérdekű Nagyon jó hír jött Pakssal kapcsolatban
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 10. 09:40
Estétől a Paksi Atomerőmű második blokkjának 3-as turbinája is termelni fog – közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebookon.
Közérdekű Most dől el majd 1,8 millió adózó sorsa
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 10. 07:48
Az adóhivatal mától megkezdi az adószámla-értesítők kiküldését a magánszemélyeknek és az egyéni vállalkozóknak. Az elektronikus vagy postai értesítések elején megtalálható a legfontosabb információ, hogy a számla tartozást vagy túlfizetést mutat-e, azaz befizetni kell, vagy ellenkezőleg, az adó visszaigényelhető.
Közérdekű Indulhat a Baross Gábor Vasútfejlesztési Terv uniós projektje – Itt a kormányhatározat
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 9. 16:27
 Tíz év alatt összesen 3550 milliárd forint áll rendelkezésre.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG