2p

Fenntarthatóság: trend, kötelezettség vagy üzleti csodafegyver?

Klasszis Talks&Wine – ahol a fenntarthatóság kézzel fogható üzleti értékké válik.

Jöjjön el, ne maradjon le a versenyben!
Február 26., Budapest - csoportos kedvezménnyel!

Részletek és jelentkezés >>

Az ellenzéki politikus eltűnésének oka lehetett Putyin választási kampányának elindítása is.

Három hete nem lehetett tudni, hol van Alekszej Navalnij, most kiderült, hogy a Jamal-Nyenyec Autonóm Körzet büntetőtelepére helyezték át Vlagyimir Putyin orosz elnök bebörtönzött kritikusát - írja a Telex részben a Reutersre hivatkozva. Navalnijt hétfőn már meg is látogatták az ügyvédei, közölte szóvivője, Kira Jarmis. Navalnij a közlés szerint jól van, és a Harp nevű településen őrzik.

Az ellenzéki vezetőnek egy héttel ezelőtt kellett volna megjelennie egy meghallgatáson, de oda nem érkezett meg, videóhíváson sem kapcsolódott, és már előtte sem kaptak híreket róla a hozzá közelállók. Ebből arra következtettek, hogy titokban átszállították a Moszkvától 100 kilométerre lévő fegyintézetből, vagy pedig olyan rossz állapotban van, hogy nem tudott a nyilvánosság elé állni. Az eltűnése oka lehetett Putyin választási kampányának elindítása is.

Miután Navalnij nem vett részt a bírósági meghallgatáson ügyvédei keresni kezdték, Jarmis azt közölte, hogy közel kétszáz oroszországi előzetes letartóztatási központtal vették a fel a kapcsolatot, hogy a nyomára leljenek, de nem jártak akkor sikerrel.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Meghalt Perger István
Privátbankár.hu | 2026. február 23. 18:22
Az Európai Bizottság magyarországi képviseletének helyettes vezetője 48 évesen hunyt el.
Közérdekű Változna a gyógyszerrendelés: a kamara nem támogatja, komoly aggályaik vannak
Privátbankár.hu | 2026. február 23. 12:37
11 pontban fogalmazta meg kétségeit a szakmai szervezet a vonatkozó rendeletek módosítsa kapcsán.
Közérdekű Szülők miatt kapott fejmosást a Belügyminisztérium, hivatalos helyről
Privátbankár.hu | 2026. február 23. 11:33
Az Adatvédelmi Hatóság marasztalta el a Belügyminisztériumot (BM).
Közérdekű Szédületes ütemben titkosít az Orbán-kormány
Privátbankár.hu | 2026. február 23. 10:51
Figyelemreméltó tempóval rejtik el a döntéseiket egy friss összeállítás szerint.
Közérdekű Szijjártó Péter bemondta: minden ukrán ügyet lesöpörnek az asztalról
Privátbankár.hu | 2026. február 22. 12:22
Minden Ukrajna számára fontos ügyet blokkol Magyarország, amíg nem lép az ukrán fél.
Közérdekű Váratlan energiabiztonsági üzenet jelent meg Orbán Viktor oldalán
Privátbankár.hu | 2026. február 22. 10:06
Vasárnap reggel közölte a miniszterelnök, hogy lépett is az ügyben, Ukrajna miatt.
Közérdekű Új terminál épül a Liszt Ferenc repülőtéren, hamarabb térülhet meg az állami felvásárlás
Privátbankár.hu | 2026. február 20. 14:05
Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke, Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter, Nicolas Notebaert, a VINCI Concessions vezérigazgatója és a VINCI Airports elnöke, valamint François Berisot, a Budapest Airport vezérigazgatója részvételével ünnepélyes keretek között letették a budapesti Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér új, harmadik termináljának alapkövét – közölte a Budapest Airport.
Közérdekű A biztos szavazók között kissé erősödött a Fidesz februárban
Privátbankár.hu | 2026. február 19. 09:25
Ha most vasárnap lenne a választás, a Tisza, a Fidesz-KDNP, a Mi Hazánk és a Kutyapárt jutnának az Országgyűlésbe, és vélhetően négypárti parlament alakulna – mérte a Republikon.
Közérdekű Csütörtökön meglepte a vállalkozókat a NAV
Privátbankár.hu | 2026. február 19. 08:25
A sikeres tesztidőszak után már mindenki számára elérhető az egyéni vállalkozók új elektronikus bejelentőfelülete, a Vállalkozói Ügysegéd.
Közérdekű Tankolni vagy várni? Mutatjuk, mi várható a következő napokban a kutakon
Privátbankár.hu | 2026. február 18. 10:34
Csütörtöktől csökkenhet a dízel nagykereskedelmi ára. 
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG