"Én ezt egy büntetésnek élem meg" - pedagógusokkal beszéltünk a státusztörvényről
A pedagógusok mindennapjait és helyzetét drasztikusan befolyásoló törvény elfogadására készül a kormány, melyben a szakma számos véleményes pontot azonosított. Az eddig sem túl biztos és stabil jövőkép most úgy tűnik, még bizonytalanabbá vált, de melyek a kritikus módosítások, mit jelent az új törvény a gyakorlatban és hogy élik meg a kialakult helyzetet maguk az érintettek? Pedagógusokat kérdeztünk.
Javul a hangulat.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




