2p

Megtalálták, egyetln mondatot mondott.

Vogel Evelin, Magyar Péter volt barátnője nyitott ajtót a Népszava munkatársának hétfő délelőtt abban a Parlamenthez közeli, belvárosi lakásban, ami egy kormányközeli nagyvállalkozó, Vertán György tulajdonában van. Vogel Evelin mindössze annyit mondott: 

„Ha eljön az ideje, mindent elmondok.”

Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke vasárnap arról beszélt: miután volt barátnője, Vogel Evelin hiába próbálta zsarolni őket titokban készült hangfelvételekkel, a Fidesszel kötött alkut, ennek része volt, hogy a kormányközeli sajtónak adott interjúban próbálta őt rossz színben feltüntetni. Magyar azt állította, hogy Vogel havi 5 millió forintot kap, és egy olyan lakásban él, amely Kubatov Gábor Fidesz-alelnök emberének számító, kormányközeli nagyvállalkozó, Vertán Györgyhöz köthető. Vertán hétfőn az Mfor kérdéseire reagálva megerősítette, hogy Vogel az ő ingatanában él, tíz éve barátok.

A lap feleleveníti, hogy A Vertán vezette Tigra Zrt. szoros kapcsolatot ápol a Fidesszel. A Fradi egyik fő szponzora – a klub vezetője Kubatov Gábor, aki egyben a Fidesz alelnöke is. A Tigra támogatja Bálványosi Szabadegyetemet is. Vertán cégei bedolgoztak a Fidesz parlamenti frakciójának és a Tigra fejleszti a Fidesz.hu honlapot is.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Utolsó figyelmeztetés a külföldön szavazóknak
Privátbankár.hu | 2026. április 1. 15:29
Csütörtök délután 4 óráig lehet kérni a külképviseleti névjegyzékbe vételt, valamint az átjelentkezéssel szavazást a választási eljárásról szóló törvény szerint az országgyűlési választásra.
Közérdekű Kiderült, mi aggasztja leginkább a magyarokat
Privátbankár.hu | 2026. április 1. 12:35
Magyarország gazdasági, politikai helyzete miatt aggódnak leginkább a magyarok. A nemzetközi politikai bizonytalanság, beleértve a háborús konfliktusokat is, a legfontosabb problémák között szerepel – derül ki az Önkéntes Pénztárak Országos Szövetsége (ÖPOSZ) által készíttetett új, országos reprezentatív kutatásból.
Közérdekű Nincs túlélője a Krím félszigeten történt repülőgép-balesetnek
Privátbankár.hu | 2026. április 1. 12:15
29 ember vesztette életét, a gép roncsain nem találtak külső sérüléseket.
Közérdekű Új kutatás érkezett, a kémbotrányokból a Tisza Párt jöhetett ki jobban
Privátbankár.hu | 2026. április 1. 09:50
A pártválasztók körében16 százalékpontra nőtt a Tisza Párt előnye a 21 Kutatóközpont március végi felmérése szerint. Ez az intézet eddigi kutatásait figyelve rekordmértékű vezetésnek számít.
Közérdekű Republikon: rekordrészvétel lehet a választáson
Privátbankár.hu | 2026. március 31. 10:10
A közvélemény-kutatások rendkívül magas részvételi hajlandóságot mutatnak a 2026-os választás előtt.
Közérdekű A Nézőpont 66 egyéni körzetben vár Fidesz-győzelmet
Privátbankár.hu | 2026. március 31. 09:19
A választási térkép nagy része idén is narancssárga lesz?
Közérdekű Megmérték: a Fidesz erős embereit is lenyomja a Tisza – ábrával
Privátbankár.hu | 2026. március 30. 12:12
A 21 Kutatóközpont alapján bajban lehetnek az eddig legyőzhetetlen képviselők.
Közérdekű Valami bűzlik az MNB-székháznál, hibák ezrei sorjáznak
Privátbankár.hu | 2026. március 30. 08:14
Méregdrága felújítás után még nem ért véget a bonyodalmak sora.
Közérdekű Hogyan lehet féken tartani és kezelni a kényszervásárlási függőséget?
Elek Lenke | 2026. március 29. 16:34
A fogyasztói társadalom XX. század végi és XXI. század elejei rákfenéje a kényszervásárlás. Mit tudunk tenni ellene? Miképpen álljunk ellent a saját pillanatnyi vágyainknak, és hogyan ne ugorjunk be az online webshopok csábításának? Ma már kereskedelmi szakemberek, szociológusok és pszichológusok foglalkoznak ezzel a problémával.
Közérdekű Víztárolót csapott az aszfalthoz az orkán, fotó is készült
Privátbankár.hu | 2026. március 29. 10:42
Szerencsére nem sérült meg senki. Mondjuk az útburkolatról inkább ne beszéljünk.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG