Kocsis Máté legújabb facebook-posztjában bejelentette, hogy a pártoknak is részt kell vennikük a rezsicsökkentési alaphoz való hozzájárulásban "legalább azzal a három milliárd forinttal, amennyivel többe kerülnének a parlamenti frakcióik a következő években. Erre teszünk javaslatot jövő héten.”
A részletekről még nem lehet tudni, de minden valószínűség szerint a kormány rendeletben fogja szabályozni a hozzájárulás kötelező mértékét, és a pártoknak járó állami működési támogatás jelentős részét már nem is folyósítja nekik az Államkincstár.
Erről is szó esett a csütörtök délutánk kormányszóvivői tájékoztatón, de előtte három szakember beszélt az előttünk álló extrém hőségre való felkészülésről.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




