1p

A geopolitika felforgatja a piacokat – készüljön fel időben, kerülje el a bukást!
Fedezze fel, hogyan hat a világrend változása az Ön pénzügyeire!

Klasszis Befektetői Klub

2026. január 27., Budapest

Ne maradjon le – jelentkezzen most! >>

Békéscsabán a jelenlegi polgármester nyerésre áll.

Ahogy a Klasszis Média korábbi önkormányzati sorozatában bemutattuk, Békéscsabán Magyar Péter egy előre lejátszottnak tűnő választási eredménybe kavart bele alaposan, ugyanis a helyi Fidesz kettészakadása után független színekben induló, a Jobbik külsős támogatását is élvező Szarvas Péter nyert.

2019-ben már nem is volt kormánypárti kihívója Szarvas Péternek, így a szavazatok közel 80 százalékát kapta meg, de nem volt közös ellenzéki jelölt sem: a DK-Jobbik által támogatott Dancsó Tibor 10 százalékot, a szocialista Miklós Attila 8,7 százalékot kapott.

A kép hasonlónak tűnt, azonban Magyar Péter beállt a Patrióta Békéscsaba jelöltje, Bodóczi István mögé. Magyar támogatása valamennyit ért, azonban valószínűleg nem lesz elegendő, ugyanis cikkünk írásakor 42,65 százalékos feldolgozottság mellett

  • Szarvas Péter 62,78 százalékot,
  • Bodóczi István 20,04 százalékot szerzett eddig.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Holnaptól mínusz 20 fok is lehet
Privátbankár.hu | 2026. január 17. 14:43
Vasárnap estétől jön az erős lehűlés, akár -15, -20 Celsius-fok várható, elsősorban az északkeleti országrészben – közölte az operatív törzs szombaton az MTI-vel.
Közérdekű Pénzt kapnak a települések az utak fejlesztésére
Privátbankár.hu | 2026. január 17. 13:47
A külterületek jó megközelíthetősége kulcskérdés a vidéki vállalkozások és a helyi közösségek számára, amelynek megteremtését az Agrárminisztérium is kiemelten támogatja.
Közérdekű Vigyázzon: sok magyar városban veszélyesen szennyezett most a levegő
Privátbankár.hu | 2026. január 17. 12:59
Tovább romlott és több városban is veszélyes a levegő minősége a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (NNGYK) szombaton közzétett, az előző napi méréseket ismertető térképe szerint.  
Közérdekű Szavazzon, mi legyen a Honvéd új neve!
Privátbankár.hu | 2026. január 17. 11:21
Online szavazást írnak ki a Budapest Honvéd nevéről.
Közérdekű Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Privátbankár.hu | 2026. január 17. 10:55
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron – közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.  
Közérdekű Rossz hír az autósoknak: jön a drágulás a kutakon
Privátbankár.hu | 2026. január 13. 12:01
Szerdától bruttó 3 forinttal emelkedik a benzin nagykereskedelmi ára. 
Közérdekű Megvan a hivatalos dátum: ekkor lesznek a választások Magyarországon
Privátbankár.hu | 2026. január 13. 11:51
Április 12-én lesznek a választások.
Közérdekű Késésekre, járattörlésre figyelmeztet a Budapest Airport
Privátbankár.hu | 2026. január 13. 10:55
Az ónos eső és a havazás miatt késések és járattörlések is előfordulhatnak. 
Közérdekű Támad a tél: újabb riasztásokat adtak ki
Privátbankár.hu | 2026. január 13. 06:44
A Dunántúl jelentős részére adott ki riasztást ónos eső miatt a HungaroMet: a kedd hajnali adatok szerint továbbra is Győr-Moson-Sopron vármegyében a legrosszabb a helyzet, ugyanakkor Vas és Zala vármegyére megszüntették a riasztást.
Közérdekű Venezuela után: ilyen árakon tankolhatunk a hétvégén
Privátbankár.hu | 2026. január 9. 11:15
Ugyanannyiért, mint ma.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG