2p

Mi vár a magyar befektetőkre ősszel?

Mit jelentenek az adózási és szabályozási változások a befektetők számára?
Merre tart az állampapírpiac?
Hogyan érdemes gondolkodni a hosszú távú megtakarításokról és az ingatlanbefektetésekről?

Klasszis Befektetői Klub
2026. szeptember 24., Budapest

Foglalja le helyét most >>

Baleseteket és fennakadásokat okoz a hóesés, legyünk óvatosak!
Havazás Salgótarjánban 2017. április 19-én. (Kép forrása: MTI Fotó, Komka Péter)

A BKK Facebook oldala szerint a fővárosban több vonalon is problémát okoz a váratlan hóesés, megnövekedett menetidőre kell számítani a csúszós utak miatt. Egyebek mellett nem közlekedik a 22-es, a 22A és a 222-es autóbusz Budagyöngye és az Országos Korányi Intézet között. A 21-es, 21A és 212-es autóbusz rövidített útvonalon jár a Széll Kálmán tértől és a Boráros tértől a Szent Orbán térig. A 77-es trolibusz teljes vonalán pótlóbusz közlekedik, mert a Szugló utcában kidőlt egy fa a Miskolci utcánál, és letépte a vezetéket. A 60-as villamos közlekedése azonban zavartalan.

Mindeközben a fővároson kívül: a 24-es főúton Mátraházánál a 15-ös kilométernél két személygépjármű ütközött össze, valamint ugyanitt két kamion is elakadt, írja az Útinform. A rendkívüli helyzet miatt a 24-es főutat Gyöngyös felől a 7-es kilométertől a 28-asig lezárták Mátrafüred és Parád között. Vezessünk óvatosan!

A vonatokat sem kíméli

A leszakadó vezetékek miatt több, forgalmas vonalon is akadozik a vonatközlekedés, délelőtt Veresegyház és Vácrátót között nem jártak a vonatok, mert fa dőlt a sínekre, ezt azóta sikerült újraindítani. Az Isaszeg-Gödöllő-Aszód vonalon ugyanakkor továbbra is vonatpótló buszok viszik az utasokat, közölte a Mávinform.

A Budapest-Miskolc vonalon közlekedő gyors és InterCity vonatok kerülőúton közlekednek, így érintik az Újszász-Jászberény-Hatvan állomásokat is. Emiatt jelentős késések várhatóak ezeken a vonalakon, a gödöllői és hatvani elővárosi vonatok jó része pedig teljesen kimarad a menetrendből.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Dereng a fény az alagút végén: Magyar Péter jó hírekkel jelentkezett Paksról
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 4. 15:22
Nem kellett leállítani az utolsó turbinát, csütörtökre várják az esőt a Duna vízgyűjtő területén. 
Közérdekű Energiaválság: nem akármi történt Pakson, Magyar Péter a helyszínre tart – frissítve
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 4. 08:19
Friss tájékoztatást adott a krízis közepette a miniszterelnök. 
Közérdekű Energiatakarékosság – Magyar Péter: beléptünk a kritikus időszakba, a hálózat stabil
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 3. 18:54
A fogyasztás jelenleg jócskán a tervezett alatt van.
Közérdekű Energiatakarékosságban aranyérmes lehet ez a gyár
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 3. 16:48
Több mint 90 százalékkal csökkenti esti áramfelhasználását a Holcim Magyarország.
Közérdekű Kellemetlen meglepetés éri, ha ma tankol
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 3. 14:28
Emelkedő pályán az üzemanyagok ára.
Közérdekű Elhunyt Szelényi Iván szociológus
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 3. 13:26
1975-ben kiutasították Magyarországról. 
Közérdekű Nagyot lépett az energiatakarékosságban Veszprém
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 3. 13:18
Emberi fogyasztásra alkalmatlan forrásvízzel öntöznek.
Közérdekű Debrecenben már vízkorlátozás van
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 3. 11:57
Egyes fokozatú vízkorlátozást hirdetett ki a Debreceni Vízmű Zrt. javaslatára a város önkormányzata. Az intézkedést a zavartalan ivóvízszolgáltatás érdekében hozta meg a város.
Közérdekű A főváros is spórol a hőségben
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 3. 11:33
Budapesten jelenleg nincs vízhiány, éppen ezért nincsen vízkorlátozás, ugyanakkor takarékoskodásra kérik a fővárosiakat – mondta a főpolgármester.
Közérdekű Megvan a Külügyi Intézet új vezetője
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 3. 10:27
Felkészülést, csapatmunkát, elemzést és stratégiai gondolkodást vár Orbán Anita külügyminiszter a Magyar Külügyi Intézet új vezetőjétől.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG