2p

Klasszis Egészséggazdaság és Longevity Konferencia 2026

A platform, ahol az egészségügyi ökoszisztéma kulcsszereplői – gyártók, szolgáltatók, biztosítók, döntéshozók – közösen gondolkodnak az iparág jövőjéről.

Vegyen részt Ön is!

Részletek >>

Futóverseny miatt forgalomkorlátozásokra kell számítani vasárnap délelőtt Budapesten.

A Budapesti Közlekedési Központ közleménye szerint a "15 év - 15 km" futóverseny miatt vasárnap 10 és 12 óra között szakaszosan, a futók elhaladásának idejére korlátozzák a forgalmat az alábbi útvonalon:

Szabadság tér-Zoltán utca-Nádor utca-Steindl Imre utca-Akadémia utca-Zoltán utca-Széchenyi felső rakpart-Garibaldi utcai lehajtó-id. Antall József rakpart-Jászai Mari téri felhajtó-Széchenyi rakpart-Jászai Mari tér-Margit híd-Germanus Gyula park-Üstökös utca-Árpád fejedelem útja-Margít hídi felhajtó-Liptay utca-Margit híd-Jászai Mari tér-Széchényi rakpart-Markó utcai lehajtó-id. Antall József rakpart-Garibaldi utcai felhajtó-Garibaldi utca-Nádor utca-Szabadság tér.

Rövidített útvonalon közlekedik majd a 2-es villamos (Közvágóhíd - Kossuth Lajos tér) és a 19-es villamos (Kelenföld vasútállomás - Batthyány tér). A 41-es villamos a végállomásai között, de a Rudas Gyógyfürdő és a Szent Lukács Gyógyfürdő között az 56A és a 17-es villamos vonalán jár.

A 9-es autóbusz Óbuda felé nem áll meg a Margit híd budai hídfőjénél. A Kőbánya felé tartó buszok sem érintik ezt a megállójukat, helyette a budai hídfőnél az Üstökös utca kereszteződése előtt, valamint a 4-es és a 6-os villamos megállójában lehet ezekre felszállni.

A 15-ös és a 115-ös autóbusz, valamint a CITY-troli járat 8 és 12 óra között a Boráros tér felé a Bajcsy-Zsilinszky úton át közlekedik, ezért nem érinti a Széchenyi utca és a Zrínyi utca megállóját.

A 26-os busz rövidített útvonalon, az Árpád híd és a Margitsziget, Centenáriumi emlékmű között közlekedik, a 226-os busz pedig az Óbudai-sziget és az Árpád híd között módosított útvonalon jár majd.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Feltételezett világháborús bomba miatt ma lezárások lesznek az Infoparknál
Privátbankár.hu | 2026. március 19. 11:15
Feltételezett világháborús bombát találtak a budapesti Infoparknál, a tűzszerészművelet idejére csütörtök délután lezárják a területet – közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete az MTI-vel.
Közérdekű Félmillióan felejtik el évről évre, már a NAV is figyelmeztet
Privátbankár.hu | 2026. március 19. 11:00
Évente félmillióan felejtenek el nyilatkozni a munkáltatójuknak az adókedvezményükről. Ettől az összegtől természetesen nem esnek el az érintettek, azonban ahhoz, hogy megkapják a visszajáró összeget, az adóbevallási tervezetet ki kell egészíteniük.
Közérdekű A Nézőpontnál a Fidesz, a 21 Kutatóközpontnál továbbra is a Tisza a befutó
Privátbankár.hu | 2026. március 19. 10:45
Egy százalékpontos növekedést és jelentős előnyt mért a kormányközeli Nézőpont Intézet a Fidesz támogatottságában a listás eredményeket figyelve. A 21 Kutatóközpont szerint ugyanakkor stabilan vezet a Tisza.
Közérdekű A GVH elnöke hat évre újrázik
Privátbankár.hu | 2026. március 17. 19:59
Újabb hat évre kapott megbízást Rigó Csaba Balázs a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) elnökeként, aki kedden az esküje letétele után Sulyok Tamás köztársasági elnöktől átvette kinevezési okmányát.
Közérdekű Horn Gyula adókedvezményével kampányol a kormány az Ügyfélkapun keresztül
Herman Bernadett | 2026. március 13. 14:21
1995 óta él, mégis most küld róla levelet az adóhatóság azzal, hogy az a Családi Adócsökkentési Program része. 
Közérdekű IDEA Intézet: nőtt a Tisza Párt előnye
Privátbankár.hu | 2026. március 12. 09:20
A Tisza támogatottsága 2, a kormánypártoké pedig 1 százalékponttal növekedett február elejéhez képest.
Közérdekű Szédülni fog, ha meglátja, mennyibe kerülne a benzin és a gázolaj ársapka nélkül
Privátbankár.hu | 2026. március 11. 11:55
Gigantikus áremelkedés történt, és még nincs vége, vigye magával a kútra a forgalmit!
Közérdekű A gazdaságért aggódnak, és nem érdekli a háborús narratíva a bizonytalanokat
Privátbankár.hu | 2026. március 11. 08:26
Magyar Pétert többen szeretnék miniszterelnöknek, de a kormányváltásra kevesebben számítanak ebben a körben – derül ki a Republikon felméréséből. 
Közérdekű Ne felejtse otthon a forgalmit, ha tankolni megy!
Privátbankár.hu | 2026. március 11. 06:45
A benzinkúton ellenőrzik a rendszámot vagy a forgalmi engedélyt, és küldik az adatokat a NAV-nak.
Közérdekű Új fizetési rendszer jön a budapesti metrókban
Privátbankár.hu | 2026. március 10. 12:55
A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) március 11-én, szerdán megkezdi a Pay&GO bankkártyás fizetési pilotrendszer kiterjesztéséhez szükséges, új jegyérvényesítő készülékek telepítését a fővárosi metróhálózaton. Így a Pay&GO szolgáltatás április közepétől minden metróvonalon elérhetővé válik – közölte a BKK az MTI-vel kedden.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG