Ennek az az egyszerű magyarázata, hogy ma tartották az Egészség hídja elnevezésű sétát, amelynek célja a figyelemfelívás a mellrákos betegségekre.
Az esemény egyébként a Női Egészségmegőrző Program és az Egészség Hídja a Mellrák Ellen Összefogás közös rendezvénye volt, a híd pedig így nézett ki:
|
| MTI Fotó: Kallos Bea |
A mentési és kutatási munka továbbra is folyik.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




