Úgy tűnik az uniónak sem lesz ellenére, hogy ingyen juthassunk hozzá fizetésünkhöz - a horvát szakszervezetek, nem bánnák, ha a Mol eladná az INA részvényeket - a Mol részvényeket megviseli, a helyzet, az OTP bevásárolt saját részvényeiből.
A bankolásra is jön a rezsicsökkentés – az OTP vásárol, a Mol szenved
Instagramról derült ki.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




