A hét videója – disztópiába taszítja-e a koronavírus a világot?
A koronavírus-járvány veszélyesebb, vagy az, ahogy a világ reagált rá? Túltolta-e a média a témát? Miért éppen a svédek választottak más utat? Merünk-e kételkedni a hivatalos válságkezelésben? És milyen messze vagyunk 1984-től? Munkatársunk, Wéber Balázs videókommentárja.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




